Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

שמים את המשפחה במקום הראשון – צוות עורכי הדין המנוסה שלנו נמצא כאן כדי להבטיח את זכויותיך ואת טובת יקיריך.

מתמודדים עם מצב משפחתי מאתגר? זקוקים לעורך דין מיומן שידריך אתכם בדרך הסבוכה של דיני המשפחה? צוות עורכי הדין שלנו נמצא כאן כדי לספק פתרונות משפטיים מקיפים לכל הצרכים שלך. עם הידע והמומחיות שלנו, אנו מציעים מגוון רחב של שירותים המותאמים לצרכים הספציפיים של לקוחותינו. בין אם אתם זקוקים לסיוע בגירושין, משמורת ילדים, מזונות בני זוג, חלוקת רכוש, אימוץ או כל נושא אחר הקשור למשפחה, יש לנו את הכישורים והמשאבים לספק פתרונות יעילים.

דיני המשפחה בחקיקה ישראלית מאגדים את כל ההיבטים המשפטיים בנוגע לחיי הפרט במסגרת המשפחה בתהליכי הקמתה, קיומה ופירוקה. עיקר הסוגיות שמצריכות התערבות של עורכי הדין המתמחים בדיני המשפחה הינן ההסכמים למיניהם, שירותי עו”ד דיני משפחה נדרש בכל מקרה של סכסוך משפחתי אשר עלול להתדיין בערכאות משפטיות. בנוסף, עורכי דין המתמחים בדיני משפחה מעניקים תמיכה משפטית במקרים רגישים של אלימות במשפחה, התעללות בילדים וכדומה.

פתרונות משפטיים מקיפים

הסכמי גירושין

הסכמי גירושין

הליכי גירושין והסדרת תנאים להתנהלות לאחר הפרידה כרוכים במקרים רבים בשלל קשיים – נפשיים, לוגיסטיים או כלכליים. טרם פתיחת הליכי הגירושין בערכאות המשפטיות פנו לעורך דין לקבלת ייעוץ.

הסכם ממון

הסכמי ממון

הסכמי ממון הנחתמים לפני החתונה, אשר מסדירים תנאים להתנהלות כלכלית במקרה של פרידה, או גירושין. הסכם זה מפרט כיצד יחולקו הרכוש והנכסים המשותפים לאחר סיום הנישואין.

ייפוי כח מתמשך

ייפוי כח מתמשך

פתרון משפטי המהווה הסכם כתוב מראש בו, בהיותו צלול, האדם בוחר מי יטפל בעניינו כאשר לא יוכל לקבל החלטות. תכנון מראש ועריכת ייפוי כוח מתמשך יכול למנוע הליך עתידי של מינוי אפוטרופוס בבית משפט.

עריכת צוואות

עריכת צוואות

עריכת צוואה היא הליך בו נכתב רישום משפטי המתאר את רצונות האדם לאחר מותו בנוגע לחלוקת הנכסים שלו. הצוואה היא מסמך משפטי חשוב, שבו נכתבות הוראות מפורטות במדויק בנוגע לרצונות המנוח.

שירותים של עו”ד לדיני משפחה

עורכים דין אשר עוסקים בדיני משפחה מציעים ללקוחותיהם מגוון רב של שירותים בתחום הייעוץ, הליווי והייצוג בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים. שירותי עו”ד דין דיני משפחה ניתנים במגוון רב של תיקים מסוגים שונים, הן כאשר יש צורך בהסכם מימון, חתימה על ייפוי כוח או כתיבת צוואה והן במקרה של סכסוכים בין בני זוג שעלולים להסתיים בגירושין. למעשה, עורך דין דיני משפחה מלווה כל הליך שמחייב הסדרה משפטית בין בני הזוג, או קרובי המשפחה. כך, בתחום היחסים הזוגיים, תפקידו של עורך דין דיני משפחה הינו לנסח ולעורך הסכמים רשמיים למטרות שונות, כגון:

נישואים אזרחים

נישואים אזרחים

הסכמי נישואין אזרחיים, או הסדרת מעמד של ידועים בציבור. הסכם זה הנחתם כחלופה לנישואין במסגרת הדתית כאשר בני הזוג אינם יכולים, או שאינם מעוניינים בחתונה רבנית.

תשלום מזונות

קביעת מזונות

בתהליך קביעת תשלומי המזונות, נעשים חישובים כללים מדויקים על מנת לקבוע סכומי תשלום מזונות. עשויים להיבחן פרמטרים כמו הכנסה, נכות, סיכון חיים וכדומה.

משמורת ילדים

קביעת משמרות ילדים הוא הליך בו נקבעים ימי ושעות לטיפול בילדים בחלוקה בין ההורים.

גישור זוגי

גישור

במקרים רבים ניתן להגיע להסכמה בין הצדדים באמצעות תהליך הגישור אשר מתבצע על ידי עורך דין שמוסמך לכך.

בתחום הטיפול בהורים מבוגרים, עו”ד דיני משפחה מטפל בכל האספקטים הקשורים לירושה, משלב הניסוח של צוואה ועד למימושה. עורכי הדין דיני המשפחה מטפלים במגוון נושאים, בניהם :

קביעת אפוטרופוס

סכסוכים בין יורשים

סכסוכי ירושה

מדוע לבחור בנו?

מומחיות: לעורכי הדין שלנו לדיני משפחה יש הבנה עמוקה של החוקים, התקנות והליכי דיני המשפחה. אנו נשארים מעודכנים בהתפתחויות המשפטיות האחרונות כדי להבטיח שתקבל את הייצוג הטוב ביותר האפשרי.

גישה מותאמת אישית: אנו מכירים בכך שכל מצב משפחתי הוא ייחודי ומקדישים את הזמן להקשיב בתשומת לב לדאגותיך. הצוות שלנו יעבוד איתך בשיתוף פעולה הדוק, יתאים את האסטרטגיות שלנו לנסיבות האישיות ויספק הדרכה בצורה רגישה לצרכי המשפחה.

סנגור חזק: כשאתה שותף איתנו, אתה זוכה לעורך דין עיקש שיילחם על זכויותיך. אנו נציג במרץ את האינטרסים שלך במשא ומתן, בתהליך הגישור או באולם בית המשפט, תוך שימוש במיומנויות המשא ומתן והמומחיות שלנו כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך.

תמיכה ורגישות: אנו מבינים את העומס הרגשי שעניינים משפטיים משפחתיים יכולים ליצור. צוות עורכי הדין שלנו מחויב לספק סביבה בטוחה, תומכת ואמפתית לאורך כל התהליך המשפטי.

שיתוף ותקשורת: אנו מאמינים בכוחה של תקשורת ברורה ופתוחה. הצוות שלנו ישאיר אותך מעודכן בכל שלב, יסביר מושגים משפטיים מורכבים בשפה פשוטה ויתייחס מיידית לכל שאלה או דאגה שיש לך.